TFF 2.LİĞDE NELER OLUYOR
19/02/2020
murat
0 YORUM
PAYLAŞ

TFF 2.LİĞDE NELER OLUYOR


TFF 2.liğde öncelikle Doğu Karacdeniz bölgesindeki talımların durumuna bakalım.Beyaz gurupdan başlıyalım gurupda Samsunspor gurupda 61 puanla en yakın takıpcisi Manisa FK ile 7 puan farkı var.Henüz erken ama aksilik olmaz ise bir üst liğde görücez.

Samsunspor işini sıkı tutuyor her maça şampiyonluk provasıyla çıkıyor bende Samsunspor’a şimdiden bir üst liğ hayırlı olsun diyorum.

Trabzon Temsilcisi Hekimoğlu Trabzon FK ise liğe yeni çıktı ama liğdeki performansı ile bir üst liğe aday olduğunu söyleyebiliriz.Liğdeki ilk sezonunda adından söz ettirmesi gayet güzel.Burada şunuda göz ardı etmemek lazım gelir Celil Hekimoğlu’nun takımı bir üst liğde görmek istemesini.

Hekimoğlu Trabzon FK maçlarını Vakfıkebir ilçe Sradında oynamasının bir etkisi olabılır mi?Bence çok etkisi yok takımı gayet başarılı buluyorum.Liğe yeni çıkan takım Palay Off’a adını şimdiden yazdırdığını söyleyebiliriz.

Gümüşhanespor ise sezona iyi başlamadı ve kötü gidişe bir türlü dur diyemiyor.Son maçını sahasında 1-0 kazandı ama liğde 21 puanla 17.sırada yeralıyor.Şunu söyleyeyim Gümüşhanespor’u bu liğde görmeyi enaz Gümüşhanespor’lu kadar istiyorum.Sezon başından beri Yönetim,teknık Dırektör ve Futbolcuların ayrı ayrı havalarda olması takımı bu hale düşürdü.Henüz liğ bitmedi geç kalınan bir şey yok şehir tek yürek olursa takımı liğde tutabilir.Hey kafadan bir ses çıkarsa bu iş olmaz.Yönetim,Teknik Direktör ve Futbolcular inansın Gümüşhanespor taraftarı zaten takımlarının yanındadır.Gümüşhanespor şehir ile bir bütün olursa takım liğde kalır.

Bayburt İl Özel İdare Spor kırmızı gurupda mücadele ediyor.Ligde ilk sezonunda 32 puanla 12.sırada yeralıyor.Büyük aksilik olmaz ise Liğin kalıcı takımıdır diyebiliriz.Bence liğde ilk sezonunda düşme potasında olmaması gayet güzel,yani başarıdır.Burdan şu çıkmasın 12.sırayı Bayburt İÖİ layık gördüğüm.

Bölge takımlarımızdan Samsunspor bir üstlige çıkması büyük bir aksilik olmaz ise kesin diye biliriz.

Hekimoğlu Trabzon FK ise Play Off’da bir üstliğe çıkmak için elinden geleni yapıcana ınancım tamdır.

Gümüşhanespor ise liğde kalırsa büyük başarıdır.

Bayburt İl Özel İdare Spor ise seneye aynı liğde büyük ihtimalle görürüz gibi.


YAZARIN DİĞER MAKALELERİ