Trabzonspor’da Neler Oluyor..
09/11/2018
murat
0 YORUM
PAYLAŞ

Trabzonspor’da Neler Oluyor..


Trabzonspor 5-0 Malatya’da Malatyaspor’a yenildi.Trabzonspor’un aldığı sonuç  skor olarak değil ama iyi bir skor beklemiyordum.Bunu bir önceki yazımda da yazdım.

Trabzonspor 5-0 gibi bir skorla yenilmesi bende ve taraftarda şok etkisi yaratdı.Biz taraftar Trabzonspor ile yatar Trazbonspor ile kalkarız.

Gelelim Yönetime sezon başı Burak Yılmazı göndermek için veya satmak için yapmadıkları kalmadı.Şans Trabzonspor’dan yana oldu ve Burak Yılmaz takımda kaldı.

Yerel Basın ve Sosyal Basın Burak Yılmaz ile bir türlü barışık olamadı.Nedenini çözmüş değilim ama anlamda vermiş değilim.

Sosyal medya ve yerel medya Burak Yılmazın kişisel hayatını bile yönledirmeye çalışıyor.Öyleki Abdulkadir Ömür ile aynı evde kalmasını bile eleştirdiler.Nekadar güzel abi kardeş anlaşıyor.Biz taraftara alkışlamak düşmezmi.Futbolcunun saha içerisindeki performansı biz taraftarı ilgilendirir.

Burak Yılmaz Türkiyenin en iyi golcüsü ve bu golcü Trabzonspor’da oynuyor ve biz sporcumuzun moralini bozmak için elımızden geleni maalesef yapıyoruz.

Burak Yılmaz’ın ölüsü Trabzonspor’da 15-20 gol atar,buda taraftar olarak bize yetmeli.

Benim düşüncem Burak yılmaz’a ve Ünal Kahraman’a taraftar olarak sahıp çıkalım.

Ünal Kahraman Trabzon için bir değer,şahsen ben onun Trabzonspor taraftarlığını eleştiremem.Bence Yönetim rahat çalışmasına müsaade etse başarılıda oluçaktır.

 

Gelin Sosyal Medya fenomenleri.yerel medya ve taraftar olarak bir Trabzonspor taraftarının yapması gerekeni yapıp.Futbolcularımız ve Ünal Kahraman ve ekibine sahıp çıkalım.


YAZARIN DİĞER MAKALELERİ