Neler Oluyor
14/10/2020
murat
0 yorum
PAYLAŞ

Neler Oluyor

DOĞA KATLİYAMINA DUR DENİLEÇEK Mİ?

Trabzon Araklı ilçesi Kayaiçi mahallesinde bulunan taş oçagı dumanlarıyla cevreyi katlediyor.Dumanlar adeta agaçları tozlarıyla örtmüş.Taş ocağından çıkartdıgı magzemeyi kırarken doğayı katlediyor.

Çıkartılan magzemeyi kırarken teknolojiden uzak kırma yöntemi kullandıkları için cevre bu halde.

GÜMÜŞHANE’DE BİR KÖY KARANTİNAYA ALINDI

Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı Yücebelen köyünde yeni tip koronavirüs hastalığı (Covid-19) testi pozitif çıkan vatandaşlar ve temaslıları belirlenince köyün bir bölümü karantinaya alındı.

ARAKLI’DA KORKUTAN YANGIN

Araklı'nın Çankaya Mahallesi Çamlıca Küme evleri bölgesinde yangın çıktı. Rüzgarın etkisiyle ormanlık alanda hızla yayılan yangın itfaiye erleri ve bölge haklı tarafından güçlükle söndürüldü.Yangınla ilgili soğutma işlemi devam ediyor.

Neden çıktığı henüz bilinmeyen yangınla ilgili soruşturma devam ediyor.

AK PARTİ OF İLÇE BAŞKANLINI GENEL MERKEZ ONADI

Ak Parti Trabzon ilçe kongreleri tüm hızıyla devam ederken en fazla merak edilen ve birçok ismin gündeme geldiği Ak Parti Of İlçe Başkanlığı için Ak Parti Genel Merkezi kararını verdi.

 AK Parti Mevcut İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu ile birlikte bugün Ankaraya giden Of Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çapoğlu, Erkan Öztürk, Ulvi Ulu ve Halil Ali Reisoğlu kendilerini Genel Merkez'e anlattı.

Yapılan değerlendirme sonucu Ak Partinin hafta sonu yapılacak Of ilçe kongresine Of Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çapoğlu’nun tek aday olarak gideceği konusunda fikir birliğine varıldı.