Ünal Karaman, Çaykur Rizespor’dan İstifa Etti
15/07/2020
murat
0 yorum
PAYLAŞ

Ünal Karaman, Çaykur Rizespor’dan İstifa Etti

Çaykur Rizepor’un teknik direktör’ü  Ünal Karaman, yeşil-mavililerdeki görevinden 9 maç sonunda ayrıldı. Son dakika bilgisine göre Karaman son 2 maç öncesinde Rizespor’dan istifa etti.

Kulüpten yapılan resmi açıklamada, “Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu'na istifa dilekçesini sunan teknik direktörümüz Ünal Karaman ile karşılıklı yapılan görüşmeler sonrası yollarımızı bugün itibarıyla ayırmış bulunuyoruz. Sayın Ünal Karaman’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki futbol kariyerinde başarılar dileriz” ifadeleri kullanıldı.

Ünal Karaman’ın yazılı açıklaması:

Çaykur Rizespor ile yolları ayrılan Ünal Karaman yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti: "Kulübümüzde 4 Mart 2020 tarihinde başladığımız teknik adam görevlerimizden ayrılma kararı almış bulunmaktayız. Göreve başladığımız andan itibaren sevgisini, desteğini, emeğini esirgemeyen her fırsatta bunu gösteren, şehir yönetiminin her kademesinde görev ifa eden kamu görevlilerinden sokaktaki her bir insanımıza samimi duygularla teşekkür eder, Çaykur Rizespor'a devam eden mücadelesinde başarılar dileriz. Bizi sevenleri de bizim sevdiklerimizi de üzmeyelim, kalın sağlıcakla."